Ziraat bankası vadesiz hesap açma

Türkiye’nin ileri gelen bankalarından biri olan Türkiye Ziraat Bankası müşterilerine bir çok alanda yenilikler ve avantajlar sunan bir bankadır. Ziraat bankasında dilerseniz vadeli dilerseniz vadesiz Türk Lirası mevduat hesabı açtırabilirsiniz.

Türkiye Ziraat Bankası Vadesiz Türk Lirası Mevduat hesabınızla, hesabınızın içinde birikmiş olan parayı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Nakite ihtiyacınız olduğu durumlarda hesap içerisinde bulununan parayı tüm Türkiye genelinde ki Ziraat Bankası ATM’lerinden nakit olarak çekebilirsiniz. Ayrıca yeterli nakitinizin bulunmadığı durumlarda pos cihazının geçerli olduğu heryerde vadesiz mevduat hesabınıza ait olan bankamatik kartınızdan ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca hesabınız üzerinde EFT ya da Havale işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Ziraat Bankası vadesiz hesabınızdan otomatik ödeme talimatları vererek anlaşmalı kurumlarca olan faturalarınızı otomatik olarak ödeyebilirsiniz. Ziraat Bankası Vadesiz Türk Lirası Mevduat hesabına sahip olabilmek için yapmanız gereken, Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden gerekli adımları inceleyerek ya da Türkiye genelinde ki herhangi bir Ziraat Bankası’na giderek banka çalışanları yönlendirmesinde Ziraat Bankası Vadesiz Mevduat hesabınıza sahip olabilirsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*