Ziraat bankası öğrenci eğitim kredisi

Ziraat bankası öğrencilere her türlü okul, üniversite, kurs, dershane giderinizin finansmanı için size özel öğrenci eğitim kredisi sunmaktadır. Ziraat bankası öğrenci eğitim kredisini 24 ay taksitli ödeme yapabiliyorsunuz.

Ziraat bankası öğrenci kredisine başvurmak için istenen belgeler şöyledir.  Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya  pasaport,

- Kişinin  çalışma durumuna göre gelir belgesi,
– Eğitime ilişkin belgeler ve fatura,
– Şubece istenebilecek diğer belgeler  olmaktadır.

Ziraat bankası öğrenci eğitim kredisini  öğrenci velisine, öğrencinin masraflarını üstlenen birine veya düzenli bir mesleği varsa öğrenciye vermektedir. Ayrıca banka, kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapmayı da ihmal etmiyor.

Öğrenciler bankalardan kredi çekmek için en kolay olarak velilerinden yardım almaktadır. Bu durum karşısında  öğrencilerin velisi olduğunu kanıtlayan belgeleri bankaya beyan ederek krediden yararlanabilmektedirler. Ziraat Bankası öğrenci eğitim kredisi ile üniversite, okul, dershane ve diğer ihtiyaçlarınız için nakit sağlayabilirsiniz. Ziraat Bankası öğrenci eğitim kredisi ürününün faiz oranı ise%1,30 olarak hesaplanmaktadır. Ziraat Bankası şubelerinde banka yetkilisi ile birlikte dolduracağınız başvuru belgesini ve gerekli belgeleri bankaya beyan ettikten sonra, ortalama olarak 3 iş günü içerisinde banka kredi başvurusunu sonuçlandırmaktadır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*