Ziraat Bankası Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Günümüzün kolay alış veriş imkanı sunan ve en çok kullanılan unsuru kredi kartlarıdır ama kapatılması pek de kolay olmaz zira önce kartınızın hiç borcunun olmaması gerekir. Ziraat Bankası kredi kartı iptali nasıl yapılır dendiği zaman karşınıza birkaç seçenek çıkacaktır. Öncelikle Ziraat Bankasının müşteri hizmetleri telefonu olan 444 00 00 nolu telefonu arayarak sözlü olarak bu isteğinizi bildirebilirsiniz.

Bunun dışında banka şubelerine giderek kredi kartı bilgilerinizi içeren bir form doldurursunuz ve kartınızı iptal edeceğinizi gösteren bir dilekçeyi verirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartı iptali nasıl yapılır sorusunun yanıtları bu kadar kolaydır. Banka müşteri temsilcileri ve dilekçeyi verdiğiniz şubedeki yetkililer ısrarla kartı kapatmamanızı isteyebilirler, bu sizin kararlığınıza bağlıdır tabii.

Banka şubelerine müracaat edip de Ziraat Bankası kredi kartı iptali nasıl yapılır diye sorduğunuzda verilecek cevapları göz önünde bulundurun ve yapılan işlemlerin birer fotokopisini almayı sakın ihmal etmeyin. Kartın iptal edildiğinden emin olmak için son kontrolleri de mutlaka kendiniz yapmalısınız.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

+ 73 = 83