Ziraat bankası Hamburg şubesi

Ziraat bankası Hamburg şubesi, yurt dışında hizmet veren bir banka şubesidir. Türk vatandaşlarına hizmet veren bankanın bu şubesi burada bulunan kullanıcılara hizmet etmektedir. Avrupa’ nın birçok yerinde hizmet veren bu bankanın genel kullanımı ise yine günlük olarak belirlenmektedir. Birçok kişinin yurt dışı para transfer işlemlerini de yapabileceği bu banka şubesinin çalışma saatleri Türkiye gibi sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası Hamburg şubesi, banka açılış saatleri pazartesi günü saat 9 ile 12 arasında olurken öğleden sonrası için 13 ile 17 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Ancak bu durum pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri için geçerlilik taşımaktadır. Perşembe günü akşam çıkış saatleri 18 olurken, Cuma günü çıkış saatleri 16.15 olmaktadır.

Almanya üzerinde hizmet veren bir banka olan Ziraat Bankası Hamburg şubesi işlem yoğunluğu olarak en çok hizmet verilen banka şubesi olarak Avrupa’ da yerini almıştır. Buradan Türkiye sahasında olduğu gibi işlemlerinizi aynı olarak yapabilir ve tüm parasal olanaklarınızı buradan sağlama şansına sahip olabilirsiniz. yurt dışı şubelerinin tamamında yine aynı seçenekler geçerli olacaktır.

Yorum Yaz

8 + 2 =