Yıllık aidatı olmayan kredi kartları hangileri

Bankaların kredi kartı kullanan kişileri her yıl kredi kartı aidat parasını alınmasndan çok şikeyetçiler. Bankalarda bu müşterilerini kaybetmemek için kredi kart aidatı olmayan ürünler geliştirdiler.

Bankaların bu geliştirdikleri aidatsız kredi kartlarında da chip para bonus gibi avantajlarıda sunuyorlar. Fakat  faiz oranları ve kapsamış olduğu kampanyalar da farklılık göstermektedirler.Hangi bankaların aidatsız kredi kartı imkanı sizlere sunduğunu aşağıda bahsedeceğiz.

Akbank :  Kart aidatı olmayan Akbank free kart

Türkiye İşbankası :  Maximum kredi kartının aidatsız özellikli kredi karından maxi puan kazanabilir taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz.

Garanti Bankası : Bonus özellikli kredi kartı Flexi ile kredi aidatı ödemeden bonus kazanabilir,  taksitli harcama ve bonus kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Finans Bank : Fix Card kart aidatı olmadan yurtiçi yurtdışı Pos ve atm’lerde işlem yapabilirsiniz.

HSBC Bankası : HSBC Concept kredi kartı ile yıllık kart aidatı ödemeden mevcut taksitlendirme advantage Nakit puan özelliklerinden faydalabilirsiniz.

ING Bankası : ING bankasının Pegasus havayolları ile yapmış olduğu anlaşma dolayısı ile ING Pegasus Plus kredi kartından yıllık kart aidatı alınmamaktadır.

Yapı Kredi Bankası : World Eko Kart
Yıllık kart ücreti olmayan yeni kartınız World Eko..

Odeabank : Bank’O Card!
Odeabank’tan yıllık kart ücreti olmayan,  kredi kartı

Bank Asya : AsyaCard
Bank Asya’dan Yıllık Üyelik Ücreti olmayan kredi kartı

Halk Bankası : Paraf kart

Kredi kartı kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında olan yıllık kart ücretini her bankanın yıllık aidatsız kredi kartı bulunduğunu görmekteyiz. Aidatsız kredi kartı seçenekleri ile kredi kartı aidatı ödemeden kart sahibi olabilmektesiniz. Artık son yıllarda kredi kart kullanıcıları daha sonra kesilen kredi kartı aidatlarını geri istemekle uğraşmak yerine hiç kart aidatı olmayan banka kartlarını almak istiyorlar. Sizlerde bu kredi kartlara müracat ederek yıllık aidatsız kredi kartına sahip olabilirsiniz.

finansq (14)

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*