Yıllık aidatı olmayan kredi kartları hangileri

Bir dönem bankaların her yıl aldığı kredi kartları aidatlarının yasal olmadığı söylense bankalar uzun süre bu kartlardan aidat almaya devam ettiler hala da almaya devam ediyorlar. Yıllık aidatı olmayan kredi kartları hangileri diye sürekli sorduğunuz için bizde sizlere bu yazıyı hazırlamaya karar verdik.

Yıllık aidatı olmayan kredi kartları hangileri olduğuna artık şöyle bir göz atalım isterseniz. Akbank- Axes Free bu banka kartının yıllık aidatı olmadığı gibi bu kartın her zaman yaptığı kampanyalardan da istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. İş bankası – Maximum Aidatsız kart bu kart ile yapacağınız alış verişlerde puan toplayabilirsiniz, müze kart olarak kullanabilirsiniz. Garanti bankası- Flexi taksitli alış veriş yapabilir, yaptığınız alış verişlerden bonus kazanabilirsiniz. Finansbank-Fix card aidatı olmayan kartlardan biri olarak isterseniz nakit para çekebilirsiniz, para puan kazanabiliriniz.

Yıllık aidatı olmayan kredi kartları hangileri olduğuna devam edersek şayet o bankalardan bir tanesi de HSBC Concept yıllık aidat almayan bankalardan biri olarak karşımıza çıkmakta bu banka. Bu kartın özellikleri ise taksit erteleme ve topladığınz puanla ile tekrar alış veriş yapma keyfidir.

Yorum Yaz

− 3 = 2