YAPI KREDİ, SINIRSIZ BANKACILIĞI BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYOR

Dijitalleşme ve özellikle mobil dönüşümle birlikte gündelik hayatımızı pek çok yenilikçi teknoloji katılıyor. Tüm dünyada gelişen teknoloji bnyük bir merakla takip ediliyor, pazara sunulan her teknolojiye kısa sürede uyum sağlanıyor. Kullanıcıların bu yeni teknolojilere hızla adaptasyonu, lıizmet ve ürünlere zamandan ve mekandan bağımsız, 7/24 ulaşma ihtiyacı yaratıyor. Sonuç olarak yeni teknolojilerin yarattığı yeni mecralara uygun aynı zamanda müşterilerin ihtiyacını karşılayacak ürün ve hizmetler üretmek en önemli amaç haline geliyor. Yapı Kredi Alternatif Dağıüm Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, banka olarak dijitalleşen bu dünyaya hızla ayak uydurarak müşterilerinin bayatlanın kolaylaştırmak için internet ve mobil platformlar geliştirmeye hem kullanılabilirlik anlamında hem de işlem çeşitliliği bakımından devam ettiklerini söylüyor.

BÜTÜN CİHAZLAR İÇİN TEK ADRES: m.ykb.com

Geçen sene Türkiye’de ilklerden birini gerçekleştirdiklerini aktaran Yakup Doğan, “Apple Watch için geliştirdiğimiz bankacılık uygulaması ile ‘sınırsız bankacılık’ deneyimini bir adım öteye taşıdık. Uygulamamız, App Store a girer girmez dünyanın seçkin uygulamaları arasında gösterilerek ‘Featured App’ seçildi. Mobil bankacılık yolcuğumuza bugün iPhone, iPad, Android, Android Tablet, Blackbeıry ve Window Phone 8, Google Glass ve Apple Watch cihazlarının kullanım alışkanlıklarına uygun mobil internet deneyimi sağlayan m. ykb.com ile devam ediyoruz” şeklinde konuşuyor.

YAPI KREDİ, SINIRSIZ BANKACILIĞI BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYOR_0.jpgYAPI KREDİ, SINIRSIZ BANKACILIĞI BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYOR_1.jpg

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


+ 88 = 95