Yapı kredi bankası öğrenciye eğitim kredisi

Çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılamak için bankaların ürünleri arasında olan öğrenci eğitim kredisinden yararlanabilirsiniz. Öğrenci eğitim kredisi veren bankaların arasında bulunan Yapı Kredi Bankası öğrencilerimize eğitim kredisi vermektedir.

Yapı Kredi Bankası, her yaşta eğitim gören öğrencilere yurtiçi ve yurtdışı eğitim kredisi veriyor. Yapı kredi Bankası öğrenci eğitim kredisi alabilmek için düzenli bir gelire sahip olmak ve bunu belgelemek gerekmektedir. Yapı kredi Bankası öğrenci eğitim kredisi ; 3, 6, 9, 12 ve 18 ay vade seçenekleri ile sunuluyor. Kredinin geri ödemesi kredinin kullandırıldığı tarihten 1 ay sonra başlamaktadır.

Yapı Kredi bankası öğrenci eğitim kredisini yurt içi ve yurt dışı, tüm eğitim harcamaları için 50.000 TL ve 36 ay vadeye kadar kredi imkanından ister dosya masrafsız, ister düşük faizli olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca  Yapı kredi bankası öğrenci eğitim kredisi fırsatından faydalanmak isteyenler en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilir veya 10.000TL ‘ye kadar kullanılacak krediler için İnternet Şubesi, SMS, Çağrı Merkezi ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden Kredi Şimdi ile kolayca kredi başvurusu yapabilir. SMS ile başvuru yapmak için ise “Bireysel(boşluk) TCKN(boşluk) Aylık net geliri” yazarak 4411’e mesaj atılması yeterli olmaktadır.

Yapı Kredi Bankası öğrenci eğitim  ürününden yararlanarak eğitim hayatınızda ihtiyacınız olan nakite sahip olabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası öğrenci eğitim kredisi için istenen belgeler şöyledir.
Nüfus cüzdanı fotokopisi

Gelir belgesi

İkametgah belgesi

Yurt içi eğitimler için öğrenci kayıt belgesi ve banka hesabının belirtildiği eğitim ücretini gösteren proforma fatura veya okuldan temin edilen belge

Yurt dışı eğitimler için öğrenci kayıt belgesi, banka hesabının belirtildiği eğitim ücretini gösteren proforma fatura veya okuldan alınan belge ve öğrenci vizesi

Bu istenen belgelerle Yapı kredi Bankası öğrenci eğitim kredisine başvuru yaptıktan sonra  3 iş günü içerisinde banka kredi başvuru sonucunuzu sizlere bildirecektir.

 

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*