Yapı kredi bankası kredi başvurusu sonucu öğrenme

Kredi başvurunuzun üzerinden iki hafta gibi bir aman geçtiyse eğer başvurunun onay alıp almadığı belli olmuştur. Sizlerde yapı kredi bakası ile görüşme yaptıysanız yapı kredi bankası kredi başvurusu sonucu öğrenmenin iki yolu var. Bunlardan birincim telefon ile müşteri çağrı merkezini arayarak kredi başvurunuzun sonucu veya hangi aşamada olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapı kredi bankası kredi başvurusu sonucu öğrenme konusunda ikinci yol ise direk bankaya giderek talebinizin sorgusunu yapabilirsiniz. Başvurunuzun onayı halinde kredinizi kullanma konusunda bir engel teşkil etmez. Paranızı anında çekerek gereken durumları halledebilesiniz. Onay işlemi en fazla bir ay içerisinde netlik kazanmaktadır. Bu aşamada eğer ki banka ile bir sorun yaşamadıysanız kısalabilirde.

Yapı kredi bankası kredi başvurusu sonucu öğrenme konusunda eğer ki bankayla ilk kez irtibat kurduysanız, bu işlem esnasında beklemek gerekir. Ama banka üzerinde sizin kredi konusunda her hangi bir engeliniz olmasa sürekli yapı kredi bankası ile çalışıyorsanız ödeme konusunda bir gecikme yaşamadıysanız bu işlem süresi gittikçe azalır

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

+ 44 = 48