Yapı Kredi bankası Kiralık kasa ücretleri

Yapı Kredi bankası Kiralık kasa ücretleri her yıl kendini yenilemektedir. Bu yılın ücretleri ise yine yenilenerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kiralık kasalar günümüzde en güvenilir noktalar olarak bilinmektedir. Kişiler birikimlerini özel eşyalarını evraklarını ve altın gibi değerli madenlerini bu kasalarda tutmaktadır. Bu ürünlerin özellikleri arasında bulunan tüzel kişiler tarafından kiralanma olanakları ise kişilere büyük bir hizmet sunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası kiralık kasa ücretleri kasanın boyutlarına göre değişmektedir. Banka için en büyük boy olan kiralık kasa 400 lira olurken, küçük boylar 225 lira ve orta boy olan kasanın ücreti ise 300 lira olarak karşımıza çıkmaktadır. Kiralık kasa içinde bulunan tüm ziynet eşyalarınız için kiralama yıllık olarak yapılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası kiralık kasa ücretleri verilmeden önce yıllık olarak depozito ücreti de alınmaktadır. Bu ücret ise kişilerden 225 lira civarında alınmaktadır. Birçok banka içinde bulunan bu ücretler hemen aynı özellikleri göstermektedir. Bu fiyatlar içinde BSMV oranları ise hariç olarak müşterilerine sunulmaktadır.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

+ 22 = 23