Yapı Kredi Bankası HGS geçiş kampanyası

Bankaların belirli dönemlerde kampanyaları bulunmaktadır. Ancak bu bankalar hem dönemsel olarak hem de sürekli olarak işlemlerine hız kazandırmak adına her ürünü için kampanyalarını devam ettirmektedirler. Yapı Kredi Bankası HGS geçiş kampanyası yaparak müşterilerini bu anlamda memnun etmeyi başarmış olan bankalardan birisidir. Yaptıkları kampanya dâhilinde bu ürün için yeterli bir kullanım hakkı yaratılmıştır.

Yapı Kredi Bankası HGS geçiş kampanyası dâhilinde, mart ayı itibarîyle başlamıştır. Yapılan kampanya kapsamında yeni fatura ödemelerinde ve HGS talimatı için 10 lire toplam olarak ise 50 lira bir puan hediye etme söz vermektedir. Ancak bunlar için otomatik olması da oldukça önemlidir. Yapılan hesaplar için kredi kartı ve bankamatik hesaplarından oldukça rahat bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmeniz sağlanacaktır.

Yapı Kredi Bankası HGS geçiş kampanyası, müşterilerinin devamlı olarak yapacakları ödeme talimatları kapsamında verilmektedir. Bu kampanyanın açılış tarihi mart ayı olmasına rağmen hala devamlılık göstermektedir. Alacağınız 50 TL hediye puanlarla istediğiniz harcamayı yapma imkânı size bankanız olan Yapı Kredi tarafından sunulacaktır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*