Yapı kredi bankası havale ücretleri

Günümüzde artık bir yerden bir yere para aktarmak kolay üstelik bu işlem için bankaya gitmekte gerekmiyor. Çalıştığınız banka yapı kredi bankasıysa yapı kredi bankası havale ücretleri adına sizden yüzde dokuzluk oran kesintisi yapar. Ücreti banka sizden verdiği hizmet karşılında ve masraflar adına sadece bir kere keser ek ücret talep edemez.

Yapı kredi bankası havale ücretleri sizin kullandığınız yol ve bankadan başka bir bankaya göndermeniz konusunda değişe bilir. Bankamatikten yaptıysanız işleminizi işlem başına 4 tl, internet üzerinden ise 3 tl, mobil şube havale ise ücretsizdir. Bunun yanı sıra başka bir ücret ödenmez, talep edilemez ve bu işlem başına bir kere ödenir.

Yapı kredi bankası havale ücretlerini her bankada olduğu gibi sadece bankalar denetleme ve düzenleme kurulu belirler. Ayrıca bazen bankalar kampanya adına bu ücretleri düşürebilir veya tamamen almayabilir. Kişiler ödeyeceği tutarı bankaya sora bilirler. Usulsüz bir durum esnasında makbuzunuzu deli olarak BDDK ya götürmeniz halinde bakaya işlem başlatılabilir. Sizler paranız iade edilir.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

20 + = 26