Yapı kredi bankası esnek hesap başvurusu

Yapı kredi bankası esnek hesap ürünü ile hesabınızda para yoksa  kredi limitiniz dâhilinde acil nakit, ödeme ve alışveriş gibi ihtiyaçlarınızda her an yanınızda olan kredili mevduat hesabı denmektedir.

Yapı kredi bankası esnek hesap limitiniz ile hesabınızda para bulunmasa bile Doğrudan nakit para çekebilir,

Faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verdiğinizde, kredi limitinizden ödeme yapabilir,

World Bank Kart’ınız ile alışveriş yapmaya devam edebilirisiniz.

Ayrıca Yapı kredi esnek hesabınızla Esnek Hesap limitinizi ister ATM’lerden, ister şubenizden kullandığınızda kullanılan gün ve tutar üzerinden hesaplanan faiz tutarını aylık veya üç aylık ödeme imkanı ile kullanabilirsiniz. Yapı kredi bankası esnek hesap başvurusunu yapabilmek için istene belgeler şöyledir. Nüfus cüzdanı fotokopisi (Başvuru sahibi ve varsa kefilin)

Gelir belgesi (Başvuru sahibi ve varsa kefilin)

Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi

Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi

Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi

Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi

Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.) Esnek Hesap’a en yakın Yapı Kredi ATM’sinden başvurabilirsiniz. Onaylanmadığı takdirde, belirtilen belgeler ile şubelerimizden bir kez daha başvuru talep edebilirsiniz ve Yapı Kredi Esnek Hesap sahibi olabilirsiniz.

yapikredi

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*