Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap Başvurusu

Bazen insanlar banka hesaplarında para kalmadığını unuturlar ve verilen otomatik ödeme talimatlarının yapılamaması yüzünden sıkıntılı anlar yaşayabilirler. İşte esnek hesabı olanlar tüm bu zorluklardan muaf oluyorlar, bankada yeteri kadar limit yoksa bile esnek hesap sayesinde ödemeler zamanında yapılabiliyor. Yapı Kredi esnek hesap başvurusu için yapılması gerekenler çok basittir.

Esnek hesap sahibi olmak için size en yakın olan Yapı Kredi Bankası ATM lerine giderek oradan isteğinizi belirtebilirsiniz. Baktınız birkaç gün içinde cevap gelmedi, o zamanda bankanın şubelerine kendiniz giderek Yapı Kredi esnek hesap başvurusu için müracaat edebilirsiniz.

Gelir belgenizi, nüfus cüzdanınızın fotokopisini, varsa kefiliniz için de aynı belgeleri, çalışıyor iseniz en son maaş bordronuzu, serbest çalışıyorsanız son ergi levhanızın fotokopisini, emekli iseniz maaş cüzdanınızın fotokopisini ve yine varsa kira gelirinizin belgesini getirin ve sizin de esnek hesabınız olsun. Yapı Kredi esnek hesap başvurusu için istenen belgeler bu kadarla sınırlıdır, bunun yanında sizlere sunacağı kolaylıklar hayata gülerek bakmanıza neden olacaktır.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

+ 88 = 93