Yalı Ataköy Projesi

Ataköy sahilinin en özel köşesi

Sahil yolu ile Marmara denizi arasında kalan arsası ve Ataköy’ün en kilit noktasında bulunan konumuyla gerçekten sıra dışı bir yer burası. Şehir, doğa, yeşil, mavi, konfor, kalite… Hepsi bu projede bir arada.

Marmara’nın doyumsuz manzarasına bakıyor

Konumu itibariyle şehrin merkezinde ama bir o kadar da sakin. Şehrin olanaklarına yakın ama telaşlı yaşantısından uzak.

Ataköy sahilde, taşınmaya hazır tek proje!

Günlük iş hayatı veya şehir yaşantısının vermiş olduğu stresi oir anda unutturacak modem çevre düzeni, deniz manzarası ve şehir ortamından yalıtılmış yaşam alanı ile huzur dolu bir mekan. Üstelik satm alanlar hemen taşınabiliyorve bu keyfi hiç beklemeden yaşamaya başlıyorlar.

İnce düşünülmüş tasarımı ve deneyimin şekillendirdiği mimarisi de en az konumu kadar özel. Marmara’nın ıhman dalgalarına benzeyen yapısıyla sahilin güzelliğine en zarif şekilde eşlik ediyor. Balkonuna çıktığınızda mis gibi deniz havası ferahlık veriyor.

Moral veren peyzajıyla hayatlara keyif katıyor.

Dopdolu ve sıra dışı biryaşam

Açıkkapalı havuzu ve spor salonu ile yazkış spor yapma olanağı sunuyor.

Spor sahalarına ek olarak güneşlenme alanları, buhar odaları, sauna, fitness gibi birçok olanak da Yalı Ataköy’ün içerisinde mevcut. Bahçelerin ve suların arasından kıvrılan yürüyüş yollan gerçekten görülmeye değer.

Çocuklar için de geniş ve eğlenceli bir çocuk oyun alanı bulunuyor.

Burada olmak gerçek bir ayrıcalık

Yalı Ataköy’de ı+ı ile 5+1 arası seçenekler mevcut. Asansörle katlara çıkılabilen geniş kapalı otoparkı sayesinde içerisinde araç dolaşımı yok.

Büyük bir kısmı yerden ısıtmalı olan ünitelerin tamamı klima sistemine sahip. Mutfak ve banyo dolapları, iç ve dış kapıları, parke, seramik ve vitrinyeleri ise değerli markaların birinci sınıf ürünlerinden oluşuyor.

Hayatın merkezinde

İçi aktivite dolu olan Yalı Ataköy’ün dışı da hareket ve hayat dolu. İstanbul’un seçkin alışveriş merkezlerinden birçoğu hemen yakın çevresinde yer alıyor. Hemen kapısından çıkınca mağaza, kafe, restoran gibi birçok olanak mevcut.

Anlatmakla olmuyor, gezip görmek gerekiyor. Çünkü gerçekten oenzersiz bir yer ve hakikaten rüya gibi bir dünya.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*