Vakıfbank EFT saatleri

Türkiye’ nin en büyük bankalarından birisi olan Vakıfbank, yapmış olduğu birçok işlem ile müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Devlet destekli bir banka olan Vakıfbank müşterileri için sunduğu tüm hizmetlerini düzenli bir şeklide sunmaktadır. Banka içinde farklı bir bankaya transfer durumu söz konusu iken mesai saatlerinin içinde para gönderimi söz konusu olacaktır. Vakıfbank EFT saatleri ise değişiklik göstermektedir.

Vakıfbank EFT saatleri, günün her saati olmamaktadır. Hafta içi mesai saatleri içinde gerçekleşen bu sistem için saat belirlemesi ise akşam saat 16.30’ a kadar sağlanmaktadır. Daha sonrasında ise gerçek bir havale ücreti dâhilinde EFT saatlerini aşan kullanımlar için 10 TL müşteri temsilcisi ile yapılan işlem üzerinden kesinti yapılacaktır.

Vakıfbank EFT saatleri, ücretleri ve olanakları her yıl değişiklik göstermemektedir. Burada saatler genellikle sabit olarak kalmaktadır. Yıllık olarak yapılan işlemler ve yurt dışı EFT olanaklarında faiz oranları gibi birçok seçenek etkili olmaktadır. Bankaların kendi bünyesinde gerçekleşecek olan tüm durumlar farklı saatler arasında kendini gösterecektir. Vakıfbank’ da kendi politikası gereği ücret ve saat belirlemektedir.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

33 + = 39