Uluslararası ticaret, yabancı sermaye yatırımları, uluslararası finans

Uluslararası ticaret, yabancı sermaye yatırımları, uluslararası finans

Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Bölümünde lisansını yaptı, Ardından Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümünde yüksek lisans yaptı. Akademik kariyerine İngiltere’de devam etti. Bugün Birkbeck, University of London’da araştırmacı olarak çalışıyor.

Lisans eğitimini Bülent Ecevit Üniversitesi iktisat Bölümünde tamamladı, Yine aynı üniversitede yüksek lisansını bitirdi, Ardından Erciyes Üniversitesinden doktorasını aldı. 2011’den bu yana Bülent Ecevit Üniversitesi iktisat Bölümünde yardımcı doçent olarak görev yapıyor.

Lisans ve yüksek lisans derecelerini Bilkent Üniversitesinden aldıktan sonra, iktisat alanındaki doktora çalışmalarını Pennsylvania Devlet Üniversitesi’nde tamamladı.

Bugün İpek Üniversitesi Ekonomi Bölüm Başkanı olarak görev yapıyor.

Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümünde lisansını tamamladı. Ardından University of Mlnnesota’da yüksek lisans ve doktorasını yaptı. 2014 yılından itibaren Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünde yardımcı doçent olarak ders vermeye başladı,

Nottingham Üniversitesi’nde doktora yapan Saime Suna Kayam, İstanbul Teknik Üniversitesi işletme Bölümünde doçent olarak görev yapıyor.
1 Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü Uluslararası … Finansq

Uluslararası ticaret, yabancı sermaye yatırımları, uluslararası finans

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


5 + 2 =