Ücretsiz Havale EFT İle Para Transferi Nasıl Yapılır

Belirli zamanlarda veya iş hayatımızın içerisinde para transferini mutlaka pek çoğumuz yapmışızdır. Para transferini gerçekleştirmek için bankalara, bankamatiklere, bankaların internet bankacılığını kullanırız. Bankalar özellikle EFT havale işlemlerini gerçekleştirmek için bizden belirli bir işlem ücreti alırlar. BU ücretler bazen 2 TL olurken bazen de 80 TL ye kadar olabiliyor. EFT için ücret alınırken banka içindeki havale para transferine niye işlem ücreti aldıklarını bir türlü anlamamakla beraber EFT ve Havale para transferlerinizi ücretsiz yapmanın da bir yolu var. Sizde bankaların bu durumundan sıkıldıysanız ENPARA gibi dijital bankacılık sisteminine girmelisiniz.

ENPARA sistemi sayesinden hatta evinizden tüm bu işlemleri ücretsiz olarak yapabilirsiniz. ENPARA Finansbank tarafından oluşturulmuş dijital bankacılığın adıdır. ENParanın size sunduğu bu imkanlarından gelir belgesiz olarak da yararlanabiliyorsunuz. ENPARA’yı kullanabilmek için banka şubesine bie gitmenize gerek
yok. Size vereceğimiz bu adrese girerek https://www.qnbfinansbank.enpara.com/bireysel-basvuru/yeni-basvuru-1-1.aspx?ref=G_G kimlik ve iletişim belgeliri olan kısımları doldurmanız yeterli olacaktır.

ENPARA başvurusunu size verdiğimiz adresten internet üzerinden yapacaksınız. Başvurunuz gerçekleştirdikten sonra banka temsilcisi sizi arayacaktır. Sizden randevu isteyerek evinize gelecek cep telefonunuza ENPARA uygulamasını kuracak ve sizin için gerekli şifreleri sizinle birlikte oluşturacaktır.

Gene EFT ve havale işlemlerinde ücret talep etmeyen bankalar arasında TEB Bankasının dijital internet bankacılığı olan CEPTEB işlemlerinizden ücret talep etmiyor. Ayrıca KUVEYTTÜRK bankası, ALBARAKATÜRK Bankası EFT ve Havale işlemlerinde ücret almayan bankalar arasında buluuyor.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

8 + 1 =