Türkiye ekonomi bankası EFT saatleri

Türkiye ekonomi bankası EFT saatleri diğer bankalara nazaran erken başlayan mesaisi durumu olduğundan saat 8.30 başlayabiliyor. Bu saatten sonra her beş dakika da bir ETF yapma şansınız vardır. Fakat bu EFT yaptığınız kurum kuruluş veya şahıs adına ise ve bunlar bizim bankamız ile çalışmıyor ise bir sonra ki gün mesai saatinde para hesaba düşmüş olur.

EFT yapacağınız kuruluş veya kurum bizim bankamız ile çalışıyor ise aynı gün içinde para hesaba düşmüş olur. Peki, gün için de yapabildiğimiz EFT işlemleri için ne zamana kadar süremiz vardır. Akşam saat 17.30 a kadar mesai saati içinde ve her beş dakika da bir TEB EFT saatleri işlemleri güvenilir bir şekilde yapma olanağı bulabilirsiniz.

Bizim ile çalışmanızın vermiş olduğu öz güven sayesinde Türkiye ekonomi bankası EFT saatleri ile kolay bir şekilde ve sıkıntı veren bir durum oluşmadan hemen yapabileceksiniz. Bankamızdan kaynaklana bilecek bir sorun olmadığından dolayı sizler de huzur veren bankamız ile çalışmanın rahatlığını yaşabileceksiniz.

Yorum Yaz

+ 80 = 86