TEKSTİL BANK IBAN sorgulama

%75 lik pay ile en büyük ortağı GSD Holding olan Tekstil Bank 1986 yılında kurularak bankacılık hizmetlerine başlamıştır.Müşteri odaklı bir banka olan Tekstil Bank , KOBİ bankacılığı, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, gibi bir çok alanda hizmet vermekle birlikte banka hesap işlemlerinde müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Hesap işlemlerinde olduğu gibi para transfer işlemlerinde de bir çok kolaylık sağlamaktadır.EFT ve havale işlemleri gerçekleştirmek için Tekstil Bank IBAN sorgulaması yapabilirsiniz.

Tekstil Bank, Kredi kartlarına, kredi olanaklarına ,internet sitelerine getirmiş oldukları bir çok yenilikle bankacılık işlemlerini kolaylaştırmış ve şubeye gitmeksizin internet siteleri üzerinden kredi kartı başvurusu, kredi işlemleri TEKSTİL BANK IBAN sorgulama gıbi birçook işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

TEKSTİLBANK müşterisisiniz ve IBan numaranızı hesaplamak istiyorsunuz. TEKSTİLBANK IBAN sorgulamasını online olarak bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden IBAN hesaplama bölümüne girerek ve şube kodunuz, müşteri numaranız gibi kişisel bilgileriniz ile öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir TEKSTİLBANK şubesine uğrayıp banka görevlileri eşliğinde onların soracakları sorulara yanıt vererek de öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*