TEB bonus kredi kartı limit arttırma

TEB bonus kredi kartı limit arttırma talimatı vermek ve düzenli limit artışı yapmak için cep telefonlarınızdan bu işlemi yapmanız mümkün olacaktır. LİMİT yazarak 4616’ ya SMS göndermeniz bu konu ile ilgili olarak yeterli olacaktır. Düzenli olarak bir artış sağlamak ancak düzenli olan ödemeleriniz ile gerçekleşecektir. Limitinizi güncellemek istediğiniz zaman mutlaka aylık ödemelerinize dikkat etmelisiniz.

TEB bonus kredi kartı limit arttırma için göndereceğiniz kısa mesajlar ise çok cüzî bir rakam olacaktır. Anlık olarak bu hizmeti almak ve alacağınız kredileri düzenli bir hale getirmek adına bizlere 15 gün öncesinden haber vermeniz yeterli olacaktır. Banka içinde bulunan kayıtlı olan telefon numarasından bu işlemi yapmanız daha rahat bir ulaşım imkânı sunacaktır.

TEB bonus kredi kartı limit arttırma işlemi için internet bankacılığını ve telefon bankacılığını da kullanma şansına sahipsiniz. Burada uygulanan yöntem ise direk kayıt altında bulunan müşteri numaranız ile giriş yaparak kredi limit artış iznini sağlamak olacaktır. Bu durum ise tarafınıza kredi mesajı olarak gelecektir.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

21 − = 15