Taksitle Cep Telefonu Alınabilir Mi?

Kredi kartlarına getirilen yeni yasal düzenlmeler ile bir çok alanda uzun taksit uygulamaları kaldırılmış oldu. Bunların başında da tüketicileri oldukça üzen cep telefonlarının uzun taksitlerinin sınırlandırılması oldu. Bu günlerde ise vatandaşın aklında hep yanı soru var; taksitle cep telefonu alınabilir mi? Bu sorunun cevabı evet ama kredi kartınız ile uzun vadeli ceptelefonu alamazsınız.

Taksitle cep telefonu alınabilir mi? Konusunda gelen sorulara birkaç çözüm önerisi piyasa tarafından yapılmakta. Öncelikle sorunlu olmadığınız bir GSM operatörü ile anlaşma sağlayarak 24 aya kadar taahhütler ile taksitle cep telefonu alabiliyorsunuz. Bu şekilde almak istemiyorsanız elbette başka alternatiflerde var.

Sbu alternatiflerden biride bankadan tüketici kredisi çekmektir. Cep telefonu tutarı kadar alacağınız kredinizi 3 ile 36 aya varan taksitler ile geri ödemeniz mümkün gözüküyor. Yani taksitle cep telefonu alınabilir mi? Sorusuna kesinlikle evet diyoruz. Farklı hediye kartı uygulamaları da firmaların cep telefonlarını satmak için müşterilerine uyguladıkları değişik uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu uygulamaları kullanarak taksitli cep telefonu almış olursunuz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*