Şekerbank eft ücretleri

Bankalar müşterilerinin kendi hesaplarından başka bir hesaba para aktarmas ı için bir yöntem geliştirmişlerdir. Bu yöntemin adı ise eftdir. Şekerbank eft ücretleri ile kendi hesabınızdan başka bir hsaba para transferi yapmanız ve para aktarmanız mümkün. Bu yapılan sisteme ve verilen hizmete karşılık belirli bir ücret kesilmektedir. Bankanın sizden talep ettiği bu komisyonu ödeyerek ya da yollayacağınız paradan keserek bankaya ödeye yapabilirsiniz.

Şekerbank’ın internet şubesini kullanarak yapacağınız şekerbank eft ücretleri sadece 3 TL’dir. Ancak normal şekilde yapacağınız eftlerde daha başka ücretlendirme ile karşılaşmanız olasıdır. Bunu unutmamanız gerekmektedir. Transfer edeceğiniz para tutarı 500.000 TL’yi geçmesi durumunda bu ücret 37,50 TL gibi bir rakamı bulacaktır.

Gördüğünüz gibi şekerbank eft ücretleri transfer edeceğiniz para miktarına göre değişiklik göstermektedir. Bu işleminizi telefon bankacılığı üzerinen gerçekleştirmek ister iseniz bu ücret 12,50 TL olacaktır. Aynı şekilde transfer edeceğiniz para tutarı 500.000 TL’yi geçmesi durumunda ödeyeceğiniz bu meblağ 37,50TL’ye çıkacaktır. Bunların dışında paranızı hızlı ve kolay bir şekilde transfer etmek için şekerbank atmlerini ziyaret edebilirsiniz.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

3 + 3 =