Şekerbank eft saatleri 2015

Şekerbank hesabınızdan Eft işlemi yapmak istiyorsanız sizlere bu yazımız da Şekerbank Eft saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Şekerbank hesabınızdan karşı bir bankaya Eft işlemini yapmak için Şekerbank Eft saatleri içersinde gerçekleştirmelisiniz. Şekerbank Eft saatleri içinde yapılacak olan para transferi anında karşı banka hesabına geçecektir.

Şekerbank Eft saatleri içersinde Eft işleminzi yapmazsanız yaptığınız para transferi bir sonra iş günü  içerisinde saat 10.30 itibari ile işleme alınacaktır. Eft işleminiz yaparken bu hususa çok dikkat etmelisiniz. Yoksa mağdur duruma düşebilirsiniz. Şekerbank Eft saatleri  08:30 ile 17:00 saatleri arasında yapılması gerekmektedir. Bu saatler içersinde yapılan  Şekerbank Eft  işlemleriniz aynı günde tamamlanarak gönderilen paranın karşı banka hesabına aktarılacaktır.  Bu saatler arasında yapılacak olan tüm Eft işlemleri beş dakika gibi kısa sürede içersinde gerçekleşecektir.

Bazı durumlarda bankalarda yoğunluk yaşanmaktadır. Bazı nadir durumlarda Eft işlemlerinde problemler oluşmaktadır.Yaptığınız Eft işlemleriniz kuyrukta kalmaktadır.  Kuyruk olarak nitelendirilen sisteme takılması halinde para karşı hesaba geç düşmektedir. Bu gibi bir problemle karşılaşılması halinde beklemek en iyi çözüm yoludur. Kuyruğa takılan para ise mesai bitmeden banka çalışanları tarafından tespit edilerek anında karşı banka hesaplarına aktarılmaktadır.

Şekerbank’tan yaptığınız Eft işleminiz karşı bankanın hesabına geçmediyse  bankanın müşteri hizmetlerine bağlanarak durumun bildirilmesi ve işlemlerin anında başlatılması gerekmektedir.  İşlemler başlatılarak para karşı banka hesabına aktarılmakta ve tüm ilgili işlemler tamamlanmaktadır.  Dikkat edilmesi gerekn önemli bir husus da müşteri  hizmetleri ile yapılacak görüşmelerden önce ödeme yapılmış olan tutarın ve hesaba ait bilgilerin kontrol edilerek doğruluğundan emin olunması gerekmektedir. Bilgiler teyit edildikten sonra müşteri hizmetleri ile görüşülmesi daha güvenli ve sağlıklı olacakdır. Eft bilgilerinin yanlış girilmesi ise EFT işlemleri esnasında yaşanılan diğer bir problemdir. Bu gibi bir sonunla karşılaşıldığında ise gönderilen para havuzda bekletilmekte ve işlem tamamlanmamaktadır. Telefon bankacılığı aracılığı ile müşteri hizmetlerine bağlanılarak yapılan görüşmelerin ardından işlemler anında yapılmaktadır.

finansq (12)

Yorum Yaz

28 − = 22