Sanal kart nasıl oluşturulur ve detayları nelerdir

Bir banka kartınız var ise banka görevlisine sanal kart nasıl oluşturulur ve detayları nelerdir diye sorduğunuz zaman sizleri hemen şu cevabı vereceklerdir. Bu kartlar fiziksel olarak mevcut olmayıp sizlerin internet üzerinden daha rahat alış veriş yapabilmeniz için hazırlanmış kartlarıdır. Sanal kartınız sizlerin kendi kartınızda hazırlınmış olarak sizlere verilmiştir.

Sanal kart nasıl oluşturulur ve detayları nelerdir bu kartı kullandığınız zaman internet üzerinden yaptığınız alış verişleriniz de daha az faiz ödersiniz. Ancak bazı bankalar sizlerin daha kolay bir şekilde bu kartı internet alış verişleriniz de kullanmanız için sizlere hiçbir yerde geçmeyen kartondan bir sanal kart yollayabilirler. Bu kartın limitini kendiniz belirler alış verişinizi ona göre yaparsınız.

Sanal kart nasıl oluşturulur ve detayları nelerdir sizler şayet internet ortamında riske girmek istemiyorsanız bu kartın içini boş tutabilir ne zaman alış veriş yapmak istiyorsanız beğendiğiniz ürünün karşılığı kadar bir limit yükletebilirisin. Hem kendinizi riske atmamış olur hem de kendinizi daha güven içinde hissedebilirsiniz.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

42 + = 46