Odeabank Kredi başvurusu

İnsanların sürekli tüketim içerisinde oluşları , gelir seviyelerinin belli bir süre sonra gider seviyesinin altında oluşları, yeni konut ve ya taşıt alma ihtiyacı , ayrıca belli bir fikre sahip tasarımları yatırımları olan yatırımcılar ek bir para takviyesi olarak bankalara kredi başvurusu yaparlar. Her bankanın kredi verme şartı, kişiye göre verebileceği para miktarı, paranın geri talebinde uygulanan faiz oranları ve vadeleri farklılık gösterir.Son dönemlerde düşük faiz oranları ile göz önünde olan OdeaBank ‘ ta müşterilerine çeşitli imkanlar sunmaktadır.OdeaBank Kredi başvurusu yaparak bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Odeabank Kredi başvurusu yapmak için en iddialı bankalardan biri olduğunu faiz oranları ile göstermektedir. Mesela OdeaBank ‘ tan 3.000 TL kredi almak isteyen bir müşretinin vadesini 36 ay olarak kabul edersek faiz oranı %1.69 , aylık taksit tutarı 118 TL Sigorta Bedeli 30 TL Aylık Maliyet Oranı %2.09 Yıllık Maliyet Oranı %25.10 dur. Ayrıca OdeaBank kredi tahsis ücreti talep etmemektedir.

OdeaBank Kredi Başvurusu için telefon üzerinden PTT yazıp TC kimlik numaranızı 8444’e mesaj olarak göndererek kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi , isterseniz ayrıca PTT şubelerine nüfus cüzdanı ile beraber giderek gerekli personelden bilgi alıp başvuru yapabilirsiniz. OdeaBank’ın kredi başvurusu için belirtmiş olduğu maksimum yaş 75 dir.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

41 − = 38