Odeabank EFT saatleri

Odeabank EFT saatleri, para transferi için gerekli bir saat aralığı sunmuştur. Bu saat aralığı içinde gerçekleşecek olan tüm para işlemleriniz aktarım olarak size gerçek bir kullanım ücreti sağlayacaktır. Denizbank bünyesinde sağlanacak olan bu işlemlerin tüm bankalar tarafından aynı anda yapılması da gereklidir. Hafta içi olarak belirlenen bu mesai saatleri arasında tüm parasal işlemlerinizi yapmanız size sağlanacaktır.

Odeabank EFT saatleri, başlangıç olarak yapılması gereken ilk adım olan IBAN numarasının alınmışıdır. Göndermek istediğiniz kişinin bu bilgisine ulaştıktan sonra sabah saat 8.30 ile akşam saat 17.00 arasında bu parasal aktarımlarınızı yaparak anında hesapta paranın bulunmasını sağlayacaksınız. İşlemlerinizin aksamaması için mutlaka bu saat aralığı içinde işlem yapmanız gerekli olacaktır.

Odeabank EFT saatleri, mağdur olmamak için mesai saatlerinde yapılması gereklidir. Ancak herhangi bir durum söz konusu olduğu zaman yapılan EFT mesai saati dışında olduğu zaman bunun için bir sonraki günü beklemeniz gereklidir. Yapacağınız işlemlerde pratik olmanız mağdur olmanızı engelleyeceği için bankacılık sektöründe bu hıza dikkat etmeniz gerekli olacaktır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*