Ne İş Yapsam Diyenlere Özel Karlı İş Fikirleri

Girişimciliğin asli bileşeni risk olduğu için başarısız oyunlar ünlülere pek bir şey kazandırmıyor ve oyun üreticileri üzerinde baskı yaratıyor. Ünlü sosyalizminin hüküm sürdüğü Hollywood’da artık herkesin telefonunda serbest piyasa var.

Başlangıcı tilt oyununa ve slot makinalarma dayansa da ünlülere dayalı modern oyunlarının babası, hiç şaşırtıcı olmayan bir şekilde Michael Jackson. 1990’da piyasaya sürülen Sega oyunu “Michael Jackson’s Moonwalker”da kon sol oyuncuları dans ederek oyunu kazanmaya çalışıyordu. Yine de bu büyük ölçüde çocuklara ve gençlere yönelik bir şeydi. Oyun konsollarının sahipleri ve düzenli kullanıcıları arasında yetişkinlerin oranı çok düşüktü ve bilgisayar oyuncuları genelde erkekti, bu da potansi yel pazarın en az yarısının dışarıda kaldığı anlamına geliyordu.

Şimdi ise neredeyse hepimizin cebinde her zaman bir oyun platformu ve cüzdan bulunuyor. Akıllı telefonlar bu sektörü çok daha geniş bir izleyici kitlesine açtı araştırma firması EEDAR’a göre mobil oyuncuların yüzde 55’i kadın ve bu, oyun işine giren ünlülerin reklam anlaşmalarıyla elde ettiklerinden çok daha büyük gelirlere ulaşmasına imkan tanıdı.

“Büyük bilgisayarımı çok seviyorum ama önüne en son ne zaman oturduğumu size söyleyemem bile” diyor Kardashian, beyaz ojeli tırnaklarıyla iPhone 6 Plus’ını göstererek, “Her zaman telefondayım.”

Ne İş Yapsam Diyenlere Özel Karlı İş Fikirleri_11.jpgNe İş Yapsam Diyenlere Özel Karlı İş Fikirleri_10.jpgNe İş Yapsam Diyenlere Özel Karlı İş Fikirleri_15.jpg

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


+ 89 = 94