My Play Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır İstenilen Sartlar Nelerdir?

Ülkemiz de özellikle genç kesimlerin tercih ettikleri My Play bayiliği AVM lerden kazanç etmek için en iyi seçenekler arasındadır. Ülkemiz de 2016 yılında başlayan MY Play sattığı üründe 1 yıllık garanti süresi vermektedir. Ayrıca sistemsel sorunlarda hemen müdahale ederek teknik olarak da desteğini sunuyor. My Play’ın ne olduğu sorusuna gelince AVM lerde maliyeti düşük geliri çok kazançlı bir ticarettir.

My Play özellikle genç ve 7 yaş üzerine hitap ettiği için Bizce halkın daha kalabalık olduğu bunun içinde en uygun olan AVM lerdir. My Play bayilik başvurusunu yapmak için seçtiğiniz AVM ye teknik sorumlularını göndererek size uygun yer seçiminize yardım eder. Paket seçiminiz de 1 li ve 3 lü paketlerden AVM nin müşteri durumuna göre seçim yapabilirsiniz.

My Play’in size internet ve elektirikten başka gideri olmayacaktır. fakat AVM lerde kiralar biraz yüksek olduğu için bu durumu göz önünde bulundurmalısınız. My Play bayilik başvurusu için Bursanın Osmangazi ilçesinde bulunmaktadır. Başvurunuzu size vereceğimiz adresten formu doldurarak şahsen yapmanız gerekmektedir.
Adres: Santal Garaj Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Cad. Numara: 64 Z 10 Kent Meydanı Alışveriş Merkezi Osmangazi / BURSA

Telefon: Yusuf BUBANİ: 0-533-775-75-17 & Muzaffer SAYDAM: 0-531-312-47-42 & 0-212-438-51-10

Elektronik posta: [email protected]

Yorum Yaz

+ 79 = 85