Kredi notu düşük olana bloke teminatlı kredi kartı başvurusu

Yeni uygulamaya konulan kanun ile birlikte insanlar kredi notunun daha ne olduğunu bile anlamadan kredi kartı borçları yüzünden kredi notları düşünce bankalar insanlara kredi kartı bile vermek için temkinli davranmaya başladılar. Kredi notu düşük olana bloke teminatlı kredi kartı başvurusu yapabilmenizi için bankalar sizlerden ne kadar limitli bir kart istediğinizi sorarak sizlere kredi kartı vermeye başladılar.

Kredi notu düşük olana bloke teminatlı kredi kartı başvurusu yapabilmenizi için kendi bankanız ile görüşerek bu sorununuzu halledebilirsiniz. Kredi notu uygulaması yüzünden birçok banka kendi müşterisini küstürmüş durumda o yüzden bankacılık sektörü tekrar eski müşterileri ile barış yapmak için bu uygulamayı gündeme getirmişler ve kendilerine bir çıkış yolu bulmuşlardır.

Kredi notu düşük olana bloke teminatlı kredi kartı başvurusu yapabilmenizi için bankanın sizden istediği teminat ise kredi kartınız ile yapacağınız tutar kadarı olan parayı bankaya teminat olarak yatırmanız. Onlarda böylece sizlere yeniden kredi kartı verebiliyor ve sizlerde tekrar kredi kartı kullanmaya başlıyorsunuz.

Kredi Alabilmek için Kredi Notum Kaç Olmalı

Kredi Notu Düşüklere Kredi Kartı | Eftsaatleri.com

Banka Kredi Haberleri » Eşinizin Banka Borcu Sizin Kredi Notunuzu …

Kesin-Onaylı-Kredi-Başvurusu.jpg

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


35 − 30 =