Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Kredi kartı kullanmak istediğiniz zaman gittiğiniz bankalar sizlerden maaşınızın ne kadar olduğunu sorup öğrenecekler ve kredi kartı limitinizi de ona göre belirleyeceklerdir.Kredi kartı alarak bankaya anında borçlanmış oluyorsunuz yapacağınız alış verişler için. Bazı bankalar sizden talep almadıkları halde kendiliklerinden kart limitinizi yükseltmeye çalışabilirler ancak bilmelisiniz ki buna yetkileri yoktur. Kredi kartı limiti nasıl arttırılır sorusunu cevapsız bırakmayacağız elbette.

Bankalar bir çok kez sizi cep telefonunuzdan arayarak kredi kartınızın limitini arttırmak isteyip istemediğinizi sorarlar ve sizlerden alacakları cevaplara göre hareket ederler. Kredi kartı limiti nasıl arttırılır, ancak siz isteyince… Eğer buna gerçekten karar verdiyseniz bankanıza fax çekebilir ve ardından da faxın gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz, ne olur ne olmaz!

Banka limit artırım isteğinize onay vermek için sizin bankalara ve karta olan borcunuza bakar. Eğer gününde ödenen borçlarınız olursa limit yükseltmek için sorun yaşamazsınız, talebiniz yerine getirilir. Ama borcunuzu aksatarak ödüyorsanız bu durumda isteğiniz gerçekleşmez. Kredi kartı limiti nasıl arttırılır sorusuna umuyoruz yanıt verebilmişizdir.

Yorum Yaz

− 1 = 2