Kredi kartı hesap kesim tarihi değiştirme

Kullandığınız kredi kartının hesap kesim tarihi değirmeden öce bankanız ile kesin bir ön görüşme yapın deriz. Çünkü hesap kesim tarihinden önce alış veriş yapmış olabilirisiniz ve buda sizlerin bir sonraki ayın faturanıza yansır ve sizlere faizi ile birlikte bankanız tahsil etmek isteyebilir. Banka görevlinize kesinlikle kredi kartı hesap kesim tarihi nasıl değiştirilir diye sormadan önce içerde ne kadar faturam kaldı diye sorun diyoruz.
Bankaya gidip çalıştığınız iş yerinden maaş sistemini artık değiştiğini ibraz ederek sizlerin istediği tarihe kesim tarihi yapmalarını rica edebilirsiz. Kredi kartı hesap kesim tarihi nasıl değiştirilir diye sorduğunuz zaman banka görevlisi sizlere en ayrıntılı detayına kadar konuyu anlatır ve sizlere nasıl bir yol izleyeceğinizi rahatlıkla anlatır.

Kredi kartı hesap kesim tarihi nasıl değiştirilir neden değiştirilmesin insanlar ödeme yaparak iken kendi bütçelerine göre hareket edecekleri için bankalarından hesap kesim tarihi değişikli yapma hakkına sahiptir. Ama sizler sizleri gene dikkatli olun diyoruz.

Kredi Kartı Ödeme | Türkiye İş Bankası A.Ş.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


9 + 1 =