Kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği nasıl yapılır

Hesap kesim tarihini açıklayacak olur isek en geniş tanımı ile kredi kartı borcunuzu ödeyeceğiniz tarihtir. Belirlenecek bu tarihten sonra 10 gün içerisinde kredi kartı borcunuzu ödemek zorundasınızdır. Kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği nasıl yapılır bazı sebeplerden dolayı banka müşterileri kredi kartlarının hesap kesim tarihini değiştirmek isteyebilirler.
Kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği nasıl yapılır hesap kesim tarihinizi istediğin herhangi bir tarihe aldırmanız mümkün. Bunun bazı kuralları vardır. Hesap kesim tarihinizi bir yılda yalnız iki kere değiştirme hakkınız vardır. İki değişiklik arasında en az bir ekstre geçmiş olmalıdır. Müşteriler genellikle kredi kartı hesap kesim tarihlerini kendilerine en uygun zaman dilimleri ile değiştirirler.
Sizde kendinize en uygun olduğunuz zaman, örneğin maaşınızı aldığınız gün gibi tarihlere kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği nasıl yapılır aldırır iseniz daha rahat etmiş olursunuz. Maaşınızın yattığı gün kredi kartı borcunuz da yatar böylece ödeme gibi bir sıkıntı yaşamaktan kurtulursunuz. En basitinden bankanızın şubesine giderek bu tarih değişikliğini yapabilmeniz mümkün.

Akbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme – Finans Q

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


− 4 = 3