Kredi kartı ekstre tarihi değiştirme

Kredi kartı ekstre tarihi değiştirme, ödemelerinizi daha ileriki tarihe atabilmek için yapacağınız başvuru için çok dikkatli olmalısınız. Bankalar hesap kesim tarihlerini her zaman 10 gün önce ya da 10 sonra yapacakları için sizlerin aldığı maaş günü bu anlamda çok önem kazanmaktadır. O yüzden hesap kesim tarihinde yapacağınız tarih değişikliği yapar iken çok dikkatli düşünmekte fayda vardır.

Kredi kartı ekstre tarihi değiştirme, tarihinde yapacağınız oynamada diğer aydan kalan birikmiş Borcunuz ve faizi de tarihini değiştirdiğiniz aya yansıyacak sizler bu sefer daha fazla miktarda para ödemesi yapmak zorunda kalacaksınız. O yüzden hesap kesiminizi çok iyi kontrol edin tarihlerini çok iyi ayarlayın ve ona göre karar verin.

Kredi kartı ekstre tarihi değiştirme, işlemi yapar iken banka görevlisine danışarak hesap kesim tarihinizin ne zaman olduğunu gecen ay yaptığınız harcamalardan kalan borcunuzun olup olmadığını öğrenin ve ona göre karar verin. Daha sonra sorun yaşamak istemiyorsanız şayet. Yeni hesap kesim tarihinizin maaş gelirinizle sorunlar yaşamayın.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

77 + = 84