Kredi Kartı Alışverişinde 3D Güvenliği

Hepimizin artık kredi kartı var. Kredi kartlarımızı artık bir çok amaç için kullanabiliyoruz. İlerleyen dönemde bir kredi kartı ile herşeyi yapabilecek duruma gelebiliriz. Kredi kartı ile internetten alışveriş yapıyorsanız dikkatli olmanız gerekir. Mutlaka kredi kartı alışverişlerinde 3D güvenliği tercih etmelisiniz. Bu sistem sayesinden kredi kartı dolandırıcılıklarına karşı korunmuş olursunuz.

Sık sık kredi kartlarını internette kullanan müşterilerin madur olduklarını duymaktayız. Bu ve benzeri sorunları kredi kartı alışverişlerinde 3D güvenliği sayesinde aşma olasılığınız var. Bu sistem işlem yapmak istediğinizde cep telefonunuza gelen onay mesajı ile doğrulanarak ancak kartınızdan para çekilmesi sağlanmış olur. Bu sistem internet üzerinde kullanılan en yüksek kredi kartı güvenliği sistemlerinden biridir.

Kredi kartı alışverişlerinde 3D güvenliği kullanılarak yapılan işlemlerde kart bilgileriniz kesinlikle hiçbir yerde kopyalanamaz. Bankanız ile cep telefonunuz arasında oluşan işlemler ile onay sağlarsınız. Bu bakımdan en güvenli alışverişi deneyimlemiş olursunuz. Bankanızın bu hizmeti verip vermediği hakkında bilgi almak için müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz. Sizlerde 3D güvenliği tercih edebilirsiniz.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

5 + 4 =