kefilsiz masrafsız gelir belgesiz kredi veren bankalar

Bankaların kredi ürünlerinden faydalanmak için genellikle gelir belgesi istenmektedir. Yoksa kredi çekemiyorsunuz. Kefilsiz masrafsız gelir belgesiz kredi veren bankalar da bulunmaktadır.

Kefilsiz masrafsız gelir belgesiz kredi çekmek için bazı unsurlar olmalıdır. Kredi başvurusu yapan kişinin hakkında yapılan incelemeler sonucunda eğer kredi notu ve gelir belgesi krediyi kullanmaya uygun seviyede ise banka kefil istemeye gerek duymamaktadır. Özellikle kefilsiz gelir belgesiz masrafsız kredi  için bankalar kamu çalışanlarına veya emeklilere özel başlattıkları kredi kampanyaları ile de kefil talebinde bulunmamaktadır. Ama kefilsiz kredi veren bankalara başvuru yaptıktan sonra banka eğer gerek görürse yine kefil isteme hakkına da sahiptir.

Ülkemizde kefilsiz masrafsız gelir belgesiz olarak kredi veren bankalar arasında Finansbank, Odeabank ve Denizbank gelmektedir. Bu bankalar gelir belgesi gösteremeyen kişilere de belirli miktarlarda kredi verebilmektedir. Bazı bankaların  hazır kredi ürünü bulunmaktadır. Sizler kredi kartı kullanıyorsanız veya daha önceden kullandığınız bir kredi ürünü varsa banka belirli süreler içerisinde sizlere hazır limit tanımlamaktadır. Sizlerde eğer bu limiti kullanmak isterseniz gelir belgesi beyan etmeden sadece nüfus cüzdanınız ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu gibi imkanlar sayesinde bankaya gelir belgesi beyan etmenize dev gerek kalmamaktadır.

kayip-kacaga-tikac-formulu

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*