Kayıpsız En Karlı Avro Dolar Bozdurma Yerleri

Elinizdeki birikmiş paranızı Dolar ya da Avro olarak tutuyor veya az bir miktar da bile olsa Dolar ve Avronuz çok fazla değer kaybetmeden nasıl bozdurmanız gerektiği konusunda size önerilerimiz olacaktır. Döviz bozdurmak için ilk gitmeyi düşündüğünüz yerler arasında döviz büroları, kuyumcular ve bankalar akla gelen yerler arasındadır. Bu yerlerde dövizinizi bozdurduğunuz zaman dövizinizi bozduğunda kar payları çok yüksek olmaktadır. Hele yüksek miktar döviz bozdurmalar da bayağı bir kayıp yaşayabilirsiniz.

Bankaların pekçok işlemlerini artık internet üzerinden kolayca yapabileceğimizi hepimiz biliyoruz. Bankaların bizlere sunduğu hizmetlerden olan internet bankacılığı sayesinde anlık dolar satın alabilir anlık Avronuzu bozdura bilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için ilkönce herhangi bir bankanın internet bankacılığı şifrenizi almanız gerekiyor. Bu şifreyi bankanın bireysel müşteri hizmetlerinden isterseniz bankaya ait cep uygulaması veya resmi İnternet sitesi üzerinden alabiliyorsunuz.

Bazen de geçici veya tek kullanımlık olarak verilen İnternet bankacılığı şifresini alabilmeniz için ise, bankanıza ait kendi adınıza açılmış vadesiz mevduat hesabı ve yine aynı banka da açılmış olan bir yatırım ( USD veya Avro ) hesabınızın olması gerekiyor. Daha sonra bankanıza giderek elinizde olan dövizlerinizi kendinizin olan yatırım hesabına yatırmalısınız. Cep telefonunuza indirdiğiniz dövizlerinizi yatırımlar menüsünden TL ye çevirerek vezneden mevduat hesabınızzdaki TL yi çekiniz. Gerçekleştirdiğiniz bu işlem de döviziniz o anlık kurdan sağlandığı için hiç kayıp yaşamayacaksınız.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

5 + 2 =