Kart aidatı olmayan kredi kartı hangisi

Kredi kartlarının tamamında bir kart aidatı ödemesi bulunmaktadır. Ancak günümüze gelindiği zaman bu ödemelerde bazı bankalar geri adım atmaktadır. Özellikle son dönemde bankalara açılan geri ödeme davaları kapsamında çoğu banka bu durumdan vazgeçmiştir. Bu nedenle sizden alınacak olan kart aidatları için karşı çıkma durumunuz söz konusu olacaktır. Geriye dönük olarak bu kişiler ödemelerini de almaktadır. Kart aidatı olmayan kredi kartı hangisi sorusu ise merak edilen seçicilikte bir soru olmuştur.

Kart aidatı olmayan kredi kartı hangisi, genellikle bankaların kredi kartı satışında sunmuş olduğu tüm ürünler için kampanyalardan birisi olmaktadır. Bu kapsamda birçok bankanın aidat ödemeleri de söz konusu olmamaktadır. Günümüzde bu konuya dikkat eden bankalar ise iş bankası maksimum kart bu konuda önemli bir ayrıntı olacaktır.

Kart aidatı olmayan kredi kartı hangisi, iş banması maksimum üniversiteli kart, garanti, TEB gibi bankaların kullanmış olduğu bonus kartlar bu anlamda kart aidatı olmayan kredi kartları arasında yer almaktadır. Ancak çoğu banka bu anlamda kart aidatı almamaya başlamıştır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*