Kablosuz hoparlörün keyfi bir başka!

Arkadaş ortamındayken en keyif aldığımız şeylerden biri de birlikte sosyal medyada paylaşılan komik videolan izleyip gülüp eğlenmek değil mi? Peki, bunu çok daha yüksek sesle izlemek istemez misiniz? LG’nin ilk olarak CES Fuarı’nda tanıttığı Music Flow serisinin yeni ürünü P7, bunun için adeta biçilmiş kaftan. Yapacağınız tek şey hem telefonunuzun hem de P7’nin bluetooth özelliğini açmak. Kablosuz hoparlör, bluetooth üzerinden telefonla bağlantı kuruyor ve izlediğiniz videoyu, dinlediğiniz müziği daha üstün bir sesle etrafınızdakilerle paylaşmanızı sağlıyor. Aynı anda üç farklı bluetooth cihaza bağlanabilen Music Flow P7, bu cihazlann arasında sorunsuz şekilde geçiş yapabiliyor. Sahip olduğu çift taraflı hoparlör ile hem stereo, hem de twin modu kullanarak iki kat ses performansı elde edilebiliyor. LG Music Flow P7, içinde bulunan LG Auto Sound Engine ve iki pasif radyatör sayesinde tüm dinleme seviyelerinde boyutlarından beklenmeyecek kadar etkili bir ses ve netlik sunuyor. Küçük ve kompakt tasanmı sayesinde oldukça kolay taşınabilen Music Ftow P7 şarj edilebilen lityumiyon bataryasıyla 10 saate kadar kullanılabiliyor.

Daptoplarımızı sürekli yanımızda taşıdığımızı düşünürsek, ince ve hafif bir bilgisayar tercih etmemiz bu noktada büyük önem taşıyor. Lenovo’nun en son piyasaya sürdüğü Yoga 900 modeli bu konuda oldukça başanlı. İnce bir kasaya sahip Yoga 900, sadece 1,27 kg ağırlığa sahip. Ürünün en dikkat çekici özelliği ise ekranın 360 derece dönebiliyor olması. Bu sayede Yoga 900’ü hem dizüstü bilgisayar hem de tablet olarak kullanabiliyorsunuz. Üstelik her iki modda da dokunmatik olarak kullanmanız mümkün. 13.3 İnç ekrana sahip olan Yoga 900, Intel Core İ7 İşlemci ve 16 GB belleğe sahip.

Kablosuz hoparlörün keyfi bir başka!_0.jpgKablosuz hoparlörün keyfi bir başka!_2.jpgKablosuz hoparlörün keyfi bir başka!_6.jpgKablosuz hoparlörün keyfi bir başka!_1.jpg

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


73 + = 77