İs yeri ipoteği ile ne kadar kredi alabiliriz

Sahip olduğunuz is yeri ipoteği ile ne kadar kredi alınır sorusuna cevap bankalardan geldi. Sahip olduğunuz iş yeri ipoteği ile ödemelerinizi ihtiyaç kredisinden daha düşük bir faiz oranı ile alçağınızı ve daha kolay bir şekilde geri ödeyeceğinizi söylediler. İhtiyaç kredisinden daha düşük olduğu için faiz ödemeleri sizlerde aldığınız bu krediyi daha uygun bir faiz oranı ile geri ödeme şansına sahipsiniz. Biliyorsunuz yeni yasa gereği tüketicilerin çektikleri kredi tutarı geri ödeme ay 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

İs yeri ipoteği ile ne kadar kredi alınır diye soran kişilere bankaların verdiği cevap hemen bu olmakta ve her banka kendisine göre bir kredi faizi uygulaması getirmektedir. Sizlerde bu kredi ile isterseniz düğün için harcama yaparsınız, isterseniz tatile çıkarsınız. Kullanabileceğiniz azami limit ise her bankanın kendi isteğine bağı bir limit ama genelde tüm bankalar yüzde ellisine kadar kredi kullandırabiliyorlar.
İs yeri ipoteği ile ne kadar kredi alınır iş yerinizin değeri kadar tutarın yüzde yetmiş beşi ile yüzde ellisi arasında bir tutar ile sınırlanılıyor.

Ev İpoteği ile İhtiyaç Kredisi | Güncel Kredi ve Kredi Notu Haberleri

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


75 + = 81