İŞ BANKASI VADESİZ HESAP NASIL AÇILIR?

Türkiye’nin saygın bankalarından biri olan Türkiye İŞ Bankası, vadesiz hesap seçeneği ile de müşterilerine bir çok avantaj sunuyor.İŞ Bankası vadesiz hesabınızda biriktirdiğiniz paraları istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Türkiye’nin heryerindeki ATM lerden vadesiz hesabınıza ait bankamatik kartınızla para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Yeterli nakit paranız olmaması durumunda pos cihazlarının kabul edildiği tüm işletmelerde bu kartı kullanabilirsiniz.

Vadesiz mevduat hesabınızdan otomatik ödeme talimatları vererek faturalarınızın düzenli ödenmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda eğer hesap sahibi dilerse kendi hesabına ek bir hesap açtırarak yeterli bakiyeniz bulunmadığı durumlarda ek hesap üzerinden ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İŞ Bankası vadesiz mevduat hesabı açtırmak için yapılması gereken en yakın İŞ Bankası şubelerinden birine gidip, banka çalışanının vereceği forma isim, soy isim, T.C Kimlik numarası gibi kişisel bilgilerinizi doldurup daha sonra bu hesabı hangi şekillerde kullanmak istiyorsanız (internet bankacılığı vs. gibi) gerekli kutucukları işaretleyerek hesabınıza sahip olabilirsiniz. Hesap açım ücreti olarak banka belli bir miktar para talep edebilir.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*