İş Bankası swift kodu

Türkiye İş Bankası, uzun soluklu bir özel bankadır. Kurulduğu günden bu güne kadar halkın hizmetinde olmayı başaran bankanın ürünleri ile müşterilerini memnun etmesi durumu ise oldukça başarılı olarak yansıtılmaktadır. Bu hizmetlere tabi olmak ve bunlardan yararlanmak için müşterisi olmanız yeterli olacaktır. Türkiye İş Bankası swift kodu ise bu işlemlerde kolaylık sağlayan bir başka adım olmaktadır.

Türkiye İş Bankası swift kodu ISBKTRIS haneli olarak işlem yapan bir bankadır. Bu kodu aynı şekilde büyük harflerle kullanmak gerekecektir. Genellikle bankalar bu kodu mutlaka 8 olarak kullansa da 11 haneli olarak da tercih noktası olabilen bir üründür. Genellikle EFT yapmak için kolaylık sağlayan bu kod işlem saat aralığı olarak mutlak a17.00 dan dan önce hizmet vermesi gereklidir. Sonraki saat diliminde yapılan tüm işlemler 3 gün gecikmeli olacaktır.

Türkiye İş Bankası swift kodu sayesinde birçok işleminiz daha da kolay bir duruma gelecektir. Her yerde bu kodu kullanarak EFT olanaklarından rahat ve imkânlı bir şekilde yararlanmış olacaksınız.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*