İş Bankası kredili mevduat hesabı faiz oranları

İş Bankası kredili mevduat hesabı faiz oranları her banka gibi kendince farklılık göstermektedir. Nakit kullanımı gerçekleştirmek istediğiniz her hesap için bu kullanım bedeli değişmektedir. Özellikle kullanım ücreti talep edenler için bu oran günlük veya yıllık olarak değişiklik göstermektedir. İş bankasının bu anlamda eksi hesap olarak nitelendirilen kredili mevduat sistemi de herkese verilen bir sistem olmamaktadır.
İş Bankası kredili mevduat hesabı faiz oranları için genel bir hesaplama söz konusu olmaktadır. Anaparanın gün sayısı ve faiz oranının 36000’ e bölümü ile ortaya çıkan bu faiz genel oran için bir maaş eksi hesap olarak görülmektedir. Bir maaş için açılan eksi hesaplarda kişiler genellikle 1000 liraya 50 tl gibi bir rakam ödemektedir.
İş Bankası kredili mevduat hesabı faiz oranları, her çekilen gün sayısı için ayrıca ödeme söz konusu olmaktadır. Bu nedenle hesapların örneğin 15 gün için çekilmiş olması 15 günlük faiz ödemesinin yapılmasın gerektirecektir. Günlük ve yıllık faiz olarak eklenen bu tutar, ödeme şekliniz için önemli olacaktır.

Hesap İşletim Ücreti Uygulaması | Türkiye İş Bankası A.Ş.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


91 − = 84