İş bankası kredi kartı başvurusu

İş bankası kredi kartı başvurusu mu yaptınız? Bu başvurunun sonucunu mu merak ediyorsunuz? Nasıl başvuru yapabilirim diye kara kara mı düşünüyorsunuz? Bunların hepsinin cevabı burada ve sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Kredi kartı başvurusu yapmak için birçok yöntem var. Birincisi size en yakın şubemize gelerek kredi kartı talep etmek istediğinizi söylemenizdir.

Burada müşteri temsilcimiz ile size verilen formu doldurmanız ve bu form da yazılı olan bütün bilgileri eksiksiz doldurmanız ve size ait olan TC. Nüfus cüzdanınızın bir fotokopi ile beraber iş bankası kredi kartı başvurusunu tamamlamış olursunuz. Bunun dışın da başka bir yöntem de hiçbir şubeye gitmeden telefon ile iletişime girmenizdir.

Telefon ile müşteri temsilcilerimiz iş bankası kredi kartı başvurusunu formunu doldurarak yapabilirsiniz. Bu form sonucun da işleminiz tamamlanabilir ve size en az üç iş günü içerisin de kart ile ilgili talebinize cevap gelebilecektir. Bankamız genel itibari ile yapmış olduğunuz taleplere en kısa zaman da cevap verir ve isteklerinize karşılık verebilirsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*