iş bankası kiralık kasa ücretleri

İnsanların yılların sonucu biriktirmiş oldukları paralarını ve ya onlar için değeri paha biçilemeyen kıymetli eşyalarını saklamak üzere son yıllarda oldukça yaygınlanmış olan kiralık kasa sistemleri devreye giriyor. Kiralık kasa konusunda her kurum ne yazık ki aynı güveni veremiyor. Yaygınlanmış, kullanımı en yüksek bir diğer deyişle kiralık kasa konusunda en çok güven duyulan kurumlar bankalardır. Bir çok banka kasanızda saklayacağınız eşyalarınız için size tam güvence garantisi sunmaktadır.

Kiralık kasaların ücretlendirmesi bankadan bankaya çeşitlilik gösteriri. Bazı bankalar kiralık kasalar için depozito ücreti talep ederken bazı bankalar bu parayı talep etmemektedir.Ayrıca kiralık kasaların ücretlendirmeleri hemen hemen her yıl değişmektedir.Bugüvenceyi sağlayan bankalardan biride Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Türkiye İŞ Bankası’dır.

Türkiye İŞ Bankası’ nın 2015 için belirlemiş olduğu kiralık kasa fiyatları kasanın boyutuna göre farklılık göstermektedir. Büyük boy kasa 520 TL, orta boy kasa 370 TL, küçük boy kasa 315 TL dır. Ayrıca büyük boy özel kasa ücreti 1040 TL, orta boy özel kasa ücreti 740 TL, küçük boy özel kasa ücreti ise 630 TL ‘ dır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*