İş bankası hesap işletim ücreti ne kadar

İş bankası uygulaması gereğince; 6 aylık dönemlerin sonlarında vadesiz mevduat grubunda olan TP ve YP hesaplardan hesap işletim ücreti alınır. Peki iş bankası hesap işletim ücreti ne kadar? 2015 yılının ilk 6 aylık dönem ücretleri, Haziran ayında tahsil edilmeye başlanarak, bu tarihten itibaren, bireysel hesap işletim ücreti 54 TL olacaktır.

Tüketici kredisinin ya da tüketicinin kredi kartının bağlı olduğu, bunun dışında hesaptan hiçbir işlem yapılmayan vadesiz TP ve YP tasarruf mevduat hesapları iş bankası hesap işletim ücreti ne kadar demek zorunda kalmadan hesap işletim ücretinden muaf tutulurlar. Eğer birden fazla TP ve YP vadesiz mevduat hesabınız var ise sizlerden tek bir hesap işletim ücreti alınacaktır.

İş bankası hesap işletim ücreti ne kadar tahsilât işlemi bakiyesi müsait olan herhangi bir vadesiz mevduat hesabınızdan çekilecektir. Ücret uygulama esasları ile ve istisna kıstasları konusunda İş Bankası’nın internet sitesinden bilgi almak mümkündür. Ürün ve Hizmetler başlıklı bölümden gerekli bilgileri almanız mümkündür.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

70 − 62 =