İş bankası eft ücretleri

Genellik ile yeni yıla girilmesi ile birlikte İş Bankası gibi birçok banka da yeni ücretlendirmeler ile fiyatlarına değişiklik katar. İş bankası eft ücretleri birçok bankanın eft ücreti değişiklik gösterir. Bazı bankalar eft ücreti kesmese de birçok banka eft ücreti kesmektedir. Biri de İş Bankası’dır. İş bankası eft işlemi sırasında hizmet ücreti ya da komisyo kesen birçok banka arasında yer almaktadır.

Yalnız şubeye giderek yapmazsınız bu eft işlemini. Aynı zaman da telefonunuz ile yapacağınız eft işlemlerinde 3 TL hizmet ücreti kesilmektedir. Aynı zaman da yapılan havale işlemleri içinse 1 TL ücret kesileceğini unutmayınız. İş bankası eft ücretleri internet bankacılığında havale işlemlerinden 1 yada 1,5 TL gibi bir işletim ücreti kesilir.

Aynı şekilde EFT işemlerinde ise mimum 3,5 TL ücret sizden talep edilmektedir. Bankamatikler aracılığı ile yapacağınız bu tür işlemlerde iş bankası eft ücretleri çok daha artmaktadır. Daha geniş ve daha detaylı bilgilendirmeniz almanız tabi ki de mümkündür. Daha geniş ve detaylı bilgiyi internet şubesinden öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*