İş bankası altın hesabı

Altın biriktirmekten vazgeçmeyen yatırımcılar, banka şubelerimizin herhangi birinden açtıracakları altın hesaplarını istedikleri gibi yönetebilirler. İstedikleri zaman altın alıp satabilme imkanına sahip olurlar. İş bankası altınhesabı olan yatırımcı piyasa koşullarında gram karşılığında altın alabilir, birikim yapabilir. Yine istediği zaman bu hesap üzerinden satış yapabilirler. Otomatik olarak planladığınız günlerde alım yapabilir, 1 gram ve katları şeklinde istediğiniz kadar altın alarak yatım yapabilirsiniz.

Birikiminizi istediğiniz gibi planlayabilir, bankamızın internet şubesi üzerinden İş bankası altınhesabını kontrol edip yönetebilirsiniz. Fiziksel olarak altın biriktirmenin tehlikelerini yaşamadan altın biriktirebilir, istediğiniz zaman alım satım yapabilirsiniz. İnternet şubesi sayesinde işlemlerinizi gece gündüz istediğiniz zaman yapabilir ihtiyaç halinde satış yaparak nakit olarak kullanabilirsiniz.

Şubelerden bir kez açtıracağınız altın mevduat hesabınızı, telefon bankacılığı ve akıllı telefonunuzdaki mobil yüklemeler, internet bankacılığı seçeneklerinden birini kullanarak takip edebiliyorsunuz. Altın mevduat hesabı için bankamız tarafından hesap işletim ücreti alınmaz.İş bankası altınhesabıile ilgili her türlüsorunuz için şubelerimizdeki deneyimli personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yaz

+ 60 = 64