İnternet Bankacılığı EFT Saatleri Kaça Kadar?

Artık gelişen teknoloji ile birlikte bir çoğumuz bankacılık işlemlerimizi internet üzerinden rahatlıkla ve kısa sürede yapabiliyoruz. Para alıp, göndermek, fatura ödemeke, vadeli hesap açmak, döviz almak ve satmak gibi bir çok bankacılık işlemi ve daha fazlası bankamızın internet şubesinde yapılabilmektedir. İnternet bankacılığı EFT saatleri kaça kadar olur diye hepimizin aklında bir soru oluşur.
Havele işlemlerinin aksine EFT işlemleri farklı bankalar arasında yapıldığı için Eft saat uygulaması baz alınır. Şubelerde ve internette bu uygulama benzerlik gösterir. Hepimzi havale ve İnternet bankacılığı EFT saatleri kaça kadarolduğunu merak ederiz. Ancak havalede bir saat sınırlamaması olmamakla beraber EFT işlemlerinde saat kısıtlaması vardır.
İnternet bankacılığı EFT saatleri kaça kadar yapıldığı bilgisini bankanızın web sitesinden de rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ancak bazı bankalarda farklılık göstermek ile birlikte sabah 08:00 ile akşam 17:15 saatleri arasında EFT işlemlerini yaptığınızda işlem aynı gün içinde gerçekleşir. Yani karşı hesaba aynı gün içinde düşecektir. Bu saatler dışında yapılırsa ilk mesai günü ve saati işlem gerçekleşir.

Havale Nedir? | Eft Saatleri

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


42 + = 43