İNG bonus kredi kartı limit arttırma

İNG bonus kredi kartı limit arttırma işlemi yapmak için öncelikle en yakın banka şubesine gitmeniz gerekecektir. Ancak günümüzde bu durum daha da kolay bir hal almıştır. Bankanın size uyguladığı en kolay yöntem olan cep telefonunda kredi limit girişi ile oldukça rahat ve keyifli bir şekilde kredi limitinizi yükseltme şansına sahipsiniz. Düzenli olarak limit arttırma işlemini yaparken mutlaka kendi cep numaranızı kullanmanız yeterli olacaktır.

İNG bonus kredi kartı limit arttırma, sizin kredi notunuzu da ilgilendiren bir konu oluşturmaktadır. Bankanın kendi müşteri temsilciliği olan 0850 222 0 600 olan numarayı arayarak oldukça keyifli bir şeklide bu hizmeti alma şansına sahipsiniz. Limit arttırma işlemlerini aynı zamanda ATM kısımlarından da yapabilirsiniz.

Kredi kartı limiti arttırma talebini yükseltmek için sizlere yardımcı olacak telefon şubesi ise oldukça rahat bir işlem sağlayacaktır. İNG bonus kredi kartı limit arttırma noktası olarak güncel olan gelir belgesi de sizlerden istenebilmektedir. Bu nedenle her türlü işlemi alabilmek adına bu belgeyi almanız gerekecektir.

Yorum Yaz

− 3 = 2